Skip to main content

Doradztwo

Instalacje fotowoltaiczne - profesjonalne doradztwo

Decydując się na montaż fotowoltaiki podejmujesz decyzję na wiele lat, dlatego tak ważne jest, aby wybrane rozwiązanie było jak najlepsze. Chcąc uniknąć pomyłek i tym samym zminimalizować koszty całej inwestycji, przed przystąpieniem do zakupu paneli słonecznych należy dokładnie zaplanować przebieg całego przedsięwzięcia. Na szczęście, nie musisz tego robić sam - pomożemy Ci we wszystkim.

Eksperci Soltrado to wykwalifikowany zespół tworzony przez ludzi z pasją do technologii energii odnawialnych. Bazujemy na wieloletnim doświadczeniu i fachowej wiedzy zdobytej podczas pracy w branży. Pomożemy Ci obliczyć Twoje zapotrzebowanie energetyczne, a tym samym dobierzemy moc instalacji fotowoltaicznej tak, aby była w stanie je bez problemu pokryć. Doradzimy w wyborze paneli słonecznych, jak również oszacujemy całkowity koszt inwestycji. Dzięki nam, cały proces przejścia na zieloną energię stanie się dla Ciebie przyjemnością.

Fachowa pomoc w doborze pompy ciepła
Dobór pompy ciepła

Fachowa pomoc w doborze pompy ciepła

Podczas budowy nowego domu lub modernizacji istniejącego już budynku, punktem kluczowym często staje się wymiana starego systemu grzewczego. Dzięki rosnącej świadomości ekologicznej, a także chęci szukania oszczędności w perspektywie długofalowej, wiele osób decyduje się na montaż pomp ciepła. Tylko, tutaj pojawia się problem - od czego zacząć?

  • Wybór pompy ciepła: gruntowa, wodna, powietrzna.

  • Nie musisz spędzać godzin przed komputerem wyszukując potrzebnych informacji - wystarczy jeden telefon do Soltrado.

  • Pomożemy Ci dobrać właściwy rodzaj pompy ciepła do Twoich potrzeb. Dzięki nam zaoszczędzisz nie tylko pieniądze, ale i Twój cenny czas.

Dotacja do fotowoltaiki - podpowiemy Ci, jak ją uzyskać
Dofinansowanie fotowoltaiki

Dotacja do fotowoltaiki - podpowiemy Ci, jak ją uzyskać

W Soltrado oferujemy pomocną dłoń nie tylko w kwestii doboru instalacji fotowoltaicznej, ale także służymy wiedzą na temat wszystkich obecnych form wsparcia finansowego dla przyszłych i obecnych prosumentów.

U nas dowiesz się jakie wnioski wypełnić i gdzie musisz je złożyć, a także na jakie wsparcie finansowe możesz liczyć. Rząd popiera ekologiczne rozwiązania, dlatego programów dotacyjnych do fotowoltaiki jest wiele. Dzięki nam nie musisz studiować każdego z nich po kolei - wystarczy, że nakreślisz swoją sytuację, a my powiemy Ci, co musisz zrobić i jaki program wsparcia jest dla Ciebie.

Nasi eksperci powiedzą Ci, gdzie szukać oszczędności
Pomożemy Ci w oszczędzaniu

Nasi eksperci powiedzą Ci, gdzie szukać oszczędności

Chcesz zaoszczędzić na budowie domu? A może myślisz jak wyeliminować część swoich wydatków? Stale pędzące w górę ceny prądu, gazu i opału narażają Twoje finanse, a ty nie wiesz co z tym zrobić? Odezwij się do nas!

Oferujemy fachowe doradztwo w kwestii OZE, dzięki któremu Twój portfel odetchnie z ulgą. Odnawialne źródła energii to przyszłość zarówno pod kątem finansowym, jak i ekologicznym. Dostęp do nich jest darmowy, a wykorzystać je może każdy - wystarczy do tego instalacja fotowoltaiczna lub pompa ciepła. Cały proces przejścia na OZE wyjaśnimy Ci krok po kroku, a także doradzimy najkorzystniejsze rozwiązanie.