Skip to main content

Pompy ciepła Grudziądz

Czy pompa ciepła zadziała w Grudziądzu?

Jeśli szukasz taniej i ekologicznej alternatywy dla swojego starego pieca na paliwo stałe, z pewnością zainteresuje Cię pompa ciepła. Urządzenie to jest w stanie ogrzać cały dom w Grudziądzu wraz z wodą użytkową, korzystając jedynie z energii cieplnej znajdującej się naturalnie w przyrodzie: w gruncie, wodzie i powietrzu. Pompa ciepła to świetne rozwiązanie grzewcze, kierowane w szczególności do nowych i modernizowanych budynków.

Grudziądzki rynek grzewczy oferuje szeroki wybór pomp ciepła, dzięki czemu każdy jest w stanie znaleźć model dostosowany do swoich indywidualnych potrzeb. Obecność tego urządzenia w Twoim domu sprawi, że kompletnie zmienisz swój dotychczasowy sposób postrzegania systemów ciepłowniczych. Pompa ciepła pozwoli Ci odejść od węgla, a tym samym umożliwi zaoszczędzenie sporych sum pieniędzy - urządzenie to korzysta z naturalnych zasobów energii cieplnej otoczenia, za które nic nie płacisz.

Jak działają pompy ciepła w Grudziądzu?
Działanie pomp ciepła

Jak działają pompy ciepła w Grudziądzu?

Pompa ciepła, by móc działać, potrzebuje dostępu do źródła dolnego - energii cieplnej naturalnie występującej w wodzie, powietrzu lub wnętrzu ziemi. Urządzenie zajmuje się pobieraniem ciepła, a następnie przekazywaniem go w zwiększonej ilości do instalacji grzewczej - czyli źródła górnego.

  • Pompa ciepła działa dzięki energii elektrycznej

  • 20% - tylko tyle stanowi zapotrzebowanie pompy na prąd, by móc ogrzać cały budynek

  • Pozostałe 80% zapotrzebowania pompy ciepła to energia geotermalna pobierana z zewnątrz

Energia odnawialna, czyli koniec rachunków za ogrzewanie w Grudziądzu
OZE

Energia odnawialna - koniec rachunków za ogrzewanie w Grudziądzu

Przejście na OZE jest szansą na całkowite odcięcie się od rachunków za opał i prąd, których ceny stale pną się w górę. Możliwe jest to dzięki pompie ciepła, która jest w stanie ogrzać cały budynek dzięki ciepłu zawartemu w otoczeniu. Dostęp do niego jest w pełni darmowy przez cały rok, przez co Twój portfel będzie mógł odetchnąć z ulgą.

Wydatek związany z kupnem pompy ciepła w Grudziądzu jest jednorazowy i pełni zwrotny, nawet po 5 latach! Wszystko to jest zasługą odejścia od paliw kopalnych, których od momentu montażu pompy nie będziesz już potrzebować.

Pompa ciepła - idealny zamiennik klasycznych pieców i kotłów w Grudziądzu
Bezobsługowy komfort

Pompa ciepła - idealny zamiennik klasycznych pieców i kotłów w Grudziądzu

Pompy ciepła to prawdziwa rewolucja wśród systemów grzewczych. Urządzenia te, w odróżnieniu od klasycznych pieców i kotłów, nie potrzebują stałego nadzoru. W momencie uruchomienia zaczynają pracować same, dostarczając ciepło do Twojego budynku, jednocześnie kontrolując pracę całego systemu.

Przechodząc na pompę ciepła w Grudziądzu nie tylko zmniejszasz swoje rachunki za ogrzewanie, ale także zwiększasz swój komfort. Stuprocentowo zautomatyzowana praca pompy pozwoli Ci zaoszczędzić cenny czas, który musiałbyś poświęcić na doglądanie nieefektywnego kopciucha. Urządzenia te w dodatku są ciche, a ze względu na niewielki rozmiar można je zamontować praktycznie wszędzie.

Bezpieczeństwo grudziadzkich pomp ciepła
Bezpieczeństwo Twojej rodziny

Bezpieczeństwo grudziądzkich pomp ciepła

Jeśli Twoim priorytetem jest bezpieczeństwo, pompa ciepła to idealne rozwiązanie dla Ciebie i rodziny. Urządzenia te świetnie sobie radzą podczas okresów długotrwałej i wzmożonej pracy. Ze względu na rozbudowany system bezpieczeństwa, ryzyko wybuchu nie istnieje. Pompa ciepła nie emituje żadnych szkodliwych substancji, co eliminuje także możliwość zaczadzenia. To obecnie jeden z najbezpieczniejszych systemów grzewczych dostępnych na grudziądzkim rynku.

Korzystając z naszej oferty pomp ciepła w Grudziądzu, nie musisz się martwić o montaż, ani przyszłą pomoc związaną z ewentualnymi pracami serwisowymi - masz zagwarantowaną opiekę serwisową z Soltrado!

Oszczędności

Sprawdź, ile zaoszczędzisz

Sprawdź szacunkową kalkulację oszczędności, jakie możesz uzyskać, decydując się na instalację fotowoltaiczną w Grudziądzu. Szczegółowe wyliczenia przeprowadzimy w oparciu o audyt energetyczny.

Wskaż, ile wynosi Twój miesięczny rachunek za prąd w Grudziądzu

Kalkulator oszczędności

Nieprawidłowe dane
Invalid Input
Invalid Input
Invalid Input

Grudziądz - miasto nad Wisłą z pięknymi spichlerzami

Grudziądz, miasto nad Wisłą z pięknymi spichlerzami

Grudziądz to miasto w północnej Polsce, nad rzeką Wisłą. Jest stolicą powiatu grudziądzkiego i liczy niecałe 100 tysięcy mieszkańców.

Grudziądz jest jednym z najstarszych miast w Polsce. Został założony w X wieku przez Mieszka I, pierwszego władcę państwa polskiego. Miasto było ważnym ośrodkiem handlowym w średniowieczu.

Grudziądz został zaanektowany przez Prusy w XVIII wieku i był częścią Niemiec do końca II wojny światowej. Miasto zostało mocno zniszczone podczas wojny, a jego zabytkowe centrum zostało odbudowane po wojnie.

Grudziądz to piękne miasto z bogatą historią. W mieście znajduje się wiele zabytkowych budynków. Miasto ma również żywą scenę kulturalną, z muzeami, teatrami i licznymi koncertami.