Skip to main content

Montaż i serwis

Dlaczego wybrać profesjonalny montaż fotowoltaiki?

Po dokonaniu zakupu instalacji fotowoltaicznej, wiele osób decyduje się na jej samodzielny montaż. Niestety, delikatne moduły mogą w łatwy sposób ulec uszkodzeniu, niepoprawnie przytwierdzony stelaż będzie stanowić zagrożenie, a źle wyprofilowane panele słoneczne sprawią, że całość nie będzie pracować na pełnej mocy. W wyniku samodzielnych działań prosument często traci, ponieważ przez popełnienie błędów cały system PV może skrócić swój żywot do raptem kilku lat. Wniosek jest jeden - montaż instalacji fotowoltaicznej warto zlecić fachowcom.

Panele fotowoltaiczne - montaż i serwis
Fotowoltaika usługi

Panele fotowoltaiczne - montaż i serwis

W Soltrado świadczymy kompleksowe usługi w zakresie montażu i serwisu instalacji fotowoltaicznych. Jesteśmy zespołem ekspertów z wieloletnim doświadczeniem - wiemy co robić i jak, aby Twoje panele słoneczne pracowały przez lata na maksymalnej wydajności. W przypadku uszkodzonych systemów PV, pomożemy Ci dotrzeć do źródła problemu i przywrócimy pełną sprawność całej instalacji.

Oferujemy:
  • montaż paneli słonecznych na dachu

  • serwis instalacji fotowoltaicznych

  • montaż fotowoltaiki na gruncie

Pompy ciepła montaż

Fachowa instalacja pompy ciepła

Pompa ciepła stanowi świetną alternatywę dla klasycznych systemów grzewczych, szczególnie gdy ceny opału z dnia na dzień pną się coraz bardziej w górę. Inwestycja w jej zakup to dość kosztowne przedsięwzięcie, jednak w pełni zwrotne - nie warto więc oszczędzać na jej montażu i o pomoc zgłosić się do profesjonalistów.

Nasi fachowcy posiadają wszystkie niezbędne uprawnienia i kwalifikacje, dzięki którym zyskujesz pewność, że usługa zostanie wykonana w sposób prawidłowy i bezpieczny. Montaż pompy ciepła wymaga pracy z instalacją elektryczną, dlatego tak ważne jest, aby cały proces został przeprowadzony przez osobę doświadczoną i kompetentną - taką, którą znajdziesz w Soltrado. Oferujemy także wsparcie serwisowe - jeśli Twoja pompa ciepła nie działa poprawnie, odezwij się do nas!

Maty grzewcze dla Twojego domu

Projekt i montaż mat grzewczych

Maty grzewcze mogą z powodzeniem pełnić funkcję ogrzewania podłogowego, sufitowego, a nawet ściennego. Jak w przypadku każdego systemu ciepłowniczego, montaż mat grzewczych poprzedzony musi zostać wykonaniem odpowiedniego projektu i planu działania.

Proces instalacji mat grzewczych przebiega stosunkowo łatwo, jednak nie oznacza to, że powinieneś go przeprowadzać sam. Przewody grzejne nietrudno uszkodzić, szczególnie podczas dopasowywania ich do kształtu pomieszczenia. Szkoda, aby wydane pieniądze poszły w błoto, prawda? Lepiej od razu powierzyć sprawę wykwalifikowanej ekipie fachowców Soltrado, która zadba o odpowiedni montaż mat grzewczych w Twoim domu, a także zajmie się podłączeniem ich do sieci elektrycznej. Projekt, montaż, serwis - na nas możesz liczyć.